Sağlığınız İçin Fazla Yağlardan Liposuction İle Kurtulun

Sağlığınız İçin Fazla Yağlardan Liposuction İle Kurtulun

Pek çok kişi tarafından kullanılan Liposuction tedavisi, birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Pek çok kişi tarafından kullanılan Liposuction tedavisi, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Liposuction nedir, diye merak eden herkes için açıklamalar yapacağız. Uygulamanın nasıl yapıldığı, kimlere yapıldığı ve benzeri konuların üzerinde duracağız. Aradığınız tüm sorulara cevap olan yazımızı, okumaya devam ediniz.

Liposuction

Vücudumuzun farklı noktalarında bulunan ekstra yağ tutucu özellik, kimi zaman bizlere sorun yaratıyor olabilir. Liposuction ile özellikle oluşan bu sorunlar giderilmiş oluyor. Estetik açıdan da bizleri rahatsız edebilen bu durum, kolay bir tedavi ile giderilebilir. Peki, Liposuction nedir? Halk arasında yağ aldırma tedavisi olarak da bilinen Liposuction, biraz önce belirttiğimiz bu özel bölgeler olan baldır, basen, göbek gibi yağ tutucu bölgelerde oluşan ve normal diyetler ile giderilemeyen yağların alınması işlemidir. İşlem, biriken yağ tabakasının çeşitli yöntemler ile eritilmesi ya da kesilerek vakumlanması işlemidir.

Kesilen ya da eritilen parça, 1-2 cm kalınlığına kadar ulaşabilir. Kişiden kişiye farklılık gösterebilen bu rakamların doğruluğu için, uzman bir doktora muayene olmanız gerekmektedir. Tedavinin yapılabilmesi için bazı şartlar vardır. Bu şartlar da yine, farklılık gösterir ve uzman tarafından karar verilir. Şunu da söylemek gerekir ki tedavi, bir zayıflama yöntemi değildir ve obezite gibi rahatsızlığı olan kişilerde uygulanmaz. Kişinin derisinde oluşacak dikişler, birkaç haftalık dinlenme süresinin ardından alınır ve hasta normal yaşantısına geri dönebilir. Bu sırada oluşan yara izi de 1 sene gibi bir sürede tamamına yakın olacak şekilde yok olur.

Liposuction cerrahı

Uygulamadan doğru yanıt alabilmek ve kendi sağlığımızı riske atmamak için uzman bir doktora başvurmalıyız. Liposuction cerrahı, aynı zamanda bir plastik cerrahi uzmanıdır ve çeşitli estetik operasyonlarda da yer alır. Liposuction nedir, sorusuna alınan yanıttan sonra tedavi görmek isteyenler için bir doktor tavsiyesi verebiliriz. Op. Dr. Murat Gürel, uzun zamandır alanında başarılı işlere imza atmış ve tanınmış bir doktordur. Liposuctionda dahil olmak üzere meme estetiği, meme büyültme, sixpack ameliyatı, göz kapağı ameliyatı gibi pek çok farklı konuda profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizde, web sitesi üzerinden randevu alabilir ve size en uygun tedavi yöntemleri ile istediğiniz estetik görünüme sahip olabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.